Iskanje ključne besede

O nas

Vizitka

Avditorij Portorož - Portorose

Senčna pot 8 A, 6320 Portorož

+386 (0)5 676 67 77

E info@avditorij.si

ID št. za DDV SI 24278564

Matična številka 5279127000

Podračun SI56 0110 0600 8346 388


Tukaj smo, da bogatimo življenja.

Prizadevamo si, da bi s pomočjo raznolikega toda vedno kakovostnega nabora dogodkov tkali močna doživetja, ki spodbujajo medsebojno spoštovanje in razumevanje.

Naša ekipa

Direktor:

Borut Bažec

tajnistvo@avditorij.si
05/ 676 67 10

Tajništvo:

Doris Peric Barač
tajnistvo@avditorij.si, doris@avditorij.si
05/ 676 67 10

Finančna služba: 

Erika Stankovič
finance@avditorij.si
05/ 676 67 12

Odnosi z javnostmi:

Barbara Jakomin
barbara@avditorij.si
05/ 676 67 70

Skrbnica poslovnih dogodkov in najemov:

Katja Mevlja
katja@avditorij.si
05/ 676 67 21

Skrbnica projektov in festivalov: 

Klavdija Žnidarič
klavdija@avditorij.si
05/ 676 67 32

Skrbnik programa Mediadoma Pyrhani:

Matjaž Derin
matjaz.derin@avditorij.si
05/ 67 66 702, 030 703 111

Skrbnik dogodkov v Monfortu in Grandu Portorož:

Mojmir Kovač
mojmir@avditorij.si
05/676 67 02

Prodaja vstopnic in informacije o prireditvah:

Maja Hozjan in Zora Mužinič
blagajna@avditorij.si, zora.muzinic@avditorij.si
05/ 676 67 00, Zora - 030 703 110 

Mojstra luči:

Elvis Zemljak in Jure Novak
elvis@avditorij.si, jure@avditorij.si

05/ 676 67 00

Oblikovalec zvoka:

Luka Čandek
luka@avditorij.si
05/ 676 67 00

Splošno vzdrževanje in informacije o plakatiranju:

Kristijan Kozlovič
kristijan@avditorij.si
05/ 676 67 00

Splošno vzdrževanje in pomoč pri postavitvi scenografij:

Ivo Rožec
05/ 676 67 44

Splošno vzdrževanje in čiščenje:

Tanja Vižintin in Petra Jereb 
05/ 676 67 44

Srce kulture na slovenski obali in širše.

Želimo biti pristan za umetnost – tako tisto veličastno, kot tisto intimno. Tako za klasiko kot za novitete. Naš cilj je ustvarjati dogodke, kjer raznolike ideje zaživijo in se med seboj povezujejo ter navdihnejo vse, ki prestopijo prag naših vrat.